Kontakta oss

Vi är ett växande gäng specialister inriktade på performance – att skapa effekt i digitala kanaler. Vill du komma i kontakt med någon av oss? Tveka inte att skicka iväg ett mejl eller ringa oss.

Vi på Clay

230127_2_1052-2_2_Print_1080.jpg

Ida Westerlind

Performance specialist

+46 737 03 47 68

ida.westerlind@clay.se

230127_2_0953-2_2_Print_1080.jpg

Lisa Sandström

Performance specialist

+46 768 40 66 92

lisa.sandstrom@clay.se

230127_2_1002-2_2_Print_1080.jpg

Hugo Broms

Performance specialist

+46 701 46 22 88

hugo.broms@clay.se

hedda_clay_1080x920.jpg

Hedda Ekstrand

Performance specialist

+46 768 82 77 69

hedda.ekstrand@clay.se

230127_2_0552_2_Print_1080.jpg

Nicole Knapp

Performance specialist

+46 734 23 98 26

nicole.knapp@clay.se

madeleine-fransson-clay-portratt-1080x920.jpg

Madeleine Fransson

Junior Performance specialist

+46 707 91 15 20

madeleine.fransson@clay.se

oscar-ceder-clay-portratt-1080x920.jpg

Oscar Ceder

Performance specialist

+46 703 22 38 28

oscar.ceder@clay.se

lisa-widen-clay-portratt-1080x920.jpg

Lisa Widén

Client Growth Manager

+46 723 07 61 84

lisa.widen@clay.se

Kontakta oss

Ska vi ta en kaffe?

Förutom att hålla på med peformance är vi också ett ganska trevligt gäng som gärna tar en kaffe med er för att prata mer om hur vi skulle kunna hjälpa er skapa effekt. Kanske vill ni få större digital synlighet med ert innehåll? Eller skapa bättre konvertering i era digitala kanaler?

Kontakta Carl-Johan eller någon av oss andra så pratar vi vidare om hur vi kan hjälpa er nå bättre resultat!

230127_2_0181_2_Print_1080.jpg
Karriär

Vill du bli en av oss?

Häng med oss på resan att bygga framtidens performancebyrå! Vi är ständigt på jakt efter dig som är specialist på att skapa effekt i digitala kanaler oavsett om det gäller sociala medier, SEM eller om du bara gillar att nörda ner dig i dashboards och statistik.

Kolla vår karriärsida för vad vi kan erbjuda dig i ditt nästa steg i karriären.

Senaste nytt

Se vad vi skrivit om på senaste tiden.

Ett ögonblick bara…